Psihoterapija

Grūtības ir ikviena cilvēka dzīves sastāvdaļa. Caur grūtībām ir iepsējams augt un attīstīties. Psihoterapija ir iespēja klientam ar terapeita palīdzību reizi nedēļā sesijā koncentrēti pievērsties savu grūtību risināšanai.

Piedāvāju individuālo psihoterapiju gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Darbā izmantoju:

Kādi ir psihoterapijas mērķi un ieguvumi?

  • Galvenais psihoterapijas mērķis ir atvieglot klientam grūtības, dēļ kurām viņš ir ieradies uz terapiju.
  • Bez tam psihoterapijas uzdevums ir veicināt klienta dzīves kvalitātes uzlabošanos,  veicināt spēju mīlēt, strādāt un priecāties. 
  • Psihoterapeita uzdevums ir arī veicināt klienta spēju būt kontaktā ar savu zemapziņu, veidot attiecības ar otru, un ieņemt savu vietu sabiedrībā.
  • Psihoterapijā iespējams nonākt pie insaita (atziņām), kas palīdz izprast sevi un citus. Kā saka sena pārliecība: "Atzīsti patiesību un patiesība tevi darīs brīvu".  Kā arī psihoterapija veicina spēju savā emocionālajā pasaulē justies brīvi, tikt galā ar spēcīgām jūtām, sajust savas patiesās vajadzības, atrast veidu, kā tās piepildīt.
  • Tomēr psihoterapija nav "burvju nūjiņa", pēc kuras mājiena dzīve pārvēršas. Tas var būt grūts un ilgstošs abpusējs darbs, kura laikā jāsastopas gan ar iepriekš piedzīvotiem ievainojumiem, gan pretestībām, gan savu ēnas pusi.